Студенти юридичного факультету взяли участь у Всеукраїнському правовому VIP-турнірі

12 грудня 2018 року відбувся Всеукраїнський правовий VIP-турнір в межах Всеукраїнського тижня права. Організатори турніру – Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Юридичним інститутом Національного авіаційного університету.

Турнір проведено в м. Києві на території НАУ. До участі в турнірі були запрошені команди вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, що здійснюють підготовку за спеціальністю «Право». VIP розшифровується як «високо інтелектуальний правник». Турнір проводився за форматом гри «Брейн-ринг».

Від ЧНТУ участь у турнірі брала команда «Adiutorium». Члени команди Менджул К.В., Пророченко В.В., Музика В.В., Макогін Н.О. Капітан команди Чередниченко І.С.

На фото – команда під час брейн-рингу; команда з дипломом учасника XI Всеукраїнського правового VIP-турніру.