kk

Студенти юридичного факультету відвідали Господарський суд Чернігівської області

22 квiтня 2019 року студенти четвертого курсу юридичного факультету у супроводі Колодій І.М. відвідали Господарський суд Чернігівської області.

Для студентів прес-секретарем суду Гуринець Юлією Валерієвною та керівником апарату суду Полегенько Галиною Володимирiвною було проведено цікаву оглядову екскурсію приміщенням суду та запропоновано для перегляду змістовну презентацію щодо історії суду та сучасного реформування судової системи.

Голова суду Фесюра Микола Вiталiйович розкрив студентам основнi аспекти пiд час судового провадження у справi про банкрутство та надав можливість відвідати судове засідання по розгляду справи про визнання боржника банкрутом.

Всі присутні на екскурсії щиро вдячні працівникам суду за проведений цікавий захід!