391589976_821024083363454_3847465771757880942_n

Студенти взяли участь у Всеукраїнській акції

20 жовтня 2023 року студенти освітньої програми “Правоохоронна діяльність” взяли участь у  Всеукраїнській акції “Пристебнись – збережи життя”.

Питання безпеки на дорогах надзвичайно важливі та опановуються студентами спеціальності «Правоохоронна діяльність» у межах дисципліни «Поліцейська діяльність».

Патрульна поліція Чернігівської області в рамках Всеукраїнської акції презентовала спеціальний тренажер – симулятор зіткнення. Студенти 1 та 3 курсів спеціальності «Правоохоронна діяльність» та науково-педагогічні працівники кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Наталія Марущак та Світлана Веремієнко взяли активну участь у заході, мета якого – популяризація дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих заради збереження людських життів.

Захід відбувся в одному з місцевих торговельних центрів. Поліцейські розповідали громадянам про важливість користування пасками безпеки та дитячими автокріслами.
Для цього облаштували спеціальну інформаційно-демонстративну зону, де крісло з ременем безпеки розташовувалося на майже півтораметровій діагональній підставці, на якій сидіння донизу рухається зі швидкістю 8-16 км/год, в залежності від маси тіла людини.
Всі охочі безпечно відчули на собі, що відбувається з людиною в авто під час зіткнення при різкому гальмуванні транспортного засобу.
Ми всі учасники дорожнього руху: водії, пасажири, пішоходи, велосипедисти і т.д. Ми маємо пам’ятати, що автомобіль – це джерело підвищеної небезпеки. Тому дотримання правил – обов’язкове!
Дякуємо Патрульній поліції Чернігівської області за співпрацю!