317723958_1086166518743175_1304422332018542994_n

Проведено бінарне лекційне заняття

29 листопада 2022 в групі ПД-211 з дисципліни «Поліцейська діяльність» доцентом кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін, к.ю.н. Марущак Н.В. та заступником начальника УПД начальником ВДОП ГУНП в Чернігівський області, підполковником Зеляком А.В. було проведене бінарне лекційне заняття на тему: «Організація діяльності служби дільничних офіцерів поліції». В межах даної теми були розглянуті такі питання: правове регулювання діяльності служби дільничного офіцера поліції; основні завдання служби дільничних офіцерів поліції; особливості організації роботи дільничного офіцера поліції та превентивна робота дільничного офіцера поліції.
Особливу увагу було приділено загальноправовим засадам діяльності дільничних офіцерів поліції та особливостям здійснення повноважень дільничними офіцерами поліції. Цікаво, повно, об’єктивно розказав про роботу дільничних офіцерів поліції Зеляк А.В. Студенти мали можливість задати питання та отримати відповіді на них.
Дякуємо Андрію Вікторовичу за співпрацю та сподіваємось на її плідне продовження!