269709733_1570048833374231_1920605821915931451_n

Проведена онлайн ділова гра

15 грудня 2021 року у межах дисципліни «Господарське процесуальне право» була проведена онлайн ділова гра – модельоване судове засідання для студентів груп ЦГЮ-181, АЮ-181. Участь у діловій грі взяли команди у складі студенток Хамраєвої Анастасії і Сурай Анни, Питель Ольги і Тарасенко Діани (гр. ЦГЮ-181), Дрозд Анастасії та Слиша Олександра (гр.АЮ-181).
Роль судді виконував студент Деркач Євгеній, секретаря судового засідання – Пецій Ангеліна (гр. ЦГЮ-181).
Усі команди зіграли між собою, змінюючи ролі позивачів і відповідачів у спорі про визнання недійсною державної реєстрації виробничого кооперативу.
Роботу команд оцінювало журі викладачів кафедри публічного та приватного права у складі доц. Апанасенко К.І., доц. Шпомер А.І., ст. викладача Керноз Н.Є.
Здобувачі вищої освіти показали хороший рівень умінь із застосування норм матеріального та процесуального права. Однак перше місце за результатами змагань присуджено не було. Друге місце розділили команди у складі Хамраєвої Анастасії і Сурай Анни, Питель Ольги і Тарасенко Діани (гр.ЦГЮ-181), які показали хороші знання і професійні навички та гарну командну гру. Окремо журі відзначило роботу студенток Хамраєвої Анастасії і Тарасенко Діани, які проявили себе найбільш професійно і переконливо в ролі представників сторін.
Бажаємо студентам перемог у майбутніх реальних судових справах!