Представники юридичної клініки взяли участь в онлайн-тренінгу

20 травня 2022 року представники юридичної клініки взяли участь в онлайн-тренінгу “Консультування в сфері захисту прав споживачів фінансових послуг: практичний інструментарій для юридичних клінік”, організованому кафедрою міжнародного, європейського права та порівняльного правознавства і кафедрою адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки ННІ права Сумського державного університету.
Команда у складі керівника – Апанасенко К.І. та студентів Ольховик Марії (гр. КЮ-201), Паньковець Тетяни (гр. АЮ-181), Присяжного Вадима (гр. ЦГЮ-201) заслухала змістовні, цікаві доповіді практикуючих юристів і науковців з питань способів захисту прав отримувачів мікрокредитів фінансових установ, боротьби з нечесними колекторськими компаніями, психологічної роботи з відповідними категоріями клієнтів. Доповідачі й учасники тренінгу окремо зупинилися на особливостях реалізації відповідних законодавчих норм під час воєнного стану.
Команда юридичної клініки взяла участь в обговоренні завдання (попередньо надісланого організаторами) за матеріалами конкретної практичної ситуації отримання мікрокредитів особою, мобілізованою в березні 2022 р. до лав ЗСУ. Алгоритм надання консультації, опрацьований командою, вдало представила студентка Ольховик Марія.
Юридична клініка «Adiutorium» вдячна колегам із СумДУ за дуже змістовний та прекрасно підготовлений захід!