2

Практична підготовка студентів

У червні 2023 року групи АЮ-201 та ЦГЮ-201 проходили практику в органах юстиції. Серед баз практики були різні: відділи державної виконавчої служби, відділи державної реєстрації актів цивільного стану, система безоплатної вторинної правової допомоги, відділи державної виконавчої служби, приватні нотаріуси, відділи примусового виконання рішень.

Під час проходження практики студенти мали змогу ознайомитися із завданнями, основними функціями, структурою органу юстиції, з правовими основами діяльності, змістом службових повноважень, розподілом функцій між співробітниками, з планами роботи та методами контролю за виконанням запланованих заходів органу юстиції. Також за час проходження практики здобувачі вищої освіти ознайомились з порядком розгляду і вирішення пропозицій, заяв і скарг громадян, організацією прийому громадян в органі юстиції.

Студенти поринули в практичну роботу фахівців-практиків і отримали безцінний досвід. Найбільше студентам сподобалася приємна атмосфера, доброзичливість та можливість долучення особисто до роботи за фахом.

Дякуємо фахівцям-практикам!