193728792_325634762265574_3620431422645588763_n

Науково-педагогічні працівники юридичного факультету отримали заохочувальні відзнаки до Дня науки

27 травня 2021 року відбулося засідання Науково-технічної ради Національного університету «Чернігівська політехніка», на якому було відзначено дипломами переможців Конкурсу «Кращий науковець» Національного університету «Чернігівська політехніка», а також  грамотами і подяками за активну наукову діяльність та з нагоди Дня науки науково-педагогічних працівників університету.

Зокрема, за результатами Конкурсу «Кращими науковцями 2020» в розрізі юридичного факультету ННІ права і соціальних технологій були відзначені науково-педагогічні працівники кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін: 1 місце – КОЗИНЕЦЬ О.Г., завідувач кафедри, к.і.н., доцент та 2 місце – БЕРДНІК І.В., доцент кафедри, к.ю.н., доцент.  3 місце отримав завідувач кафедри трудового права та процесу – ПУЗИРНИЙ В.Ф., д.ю.н., професор.

Грамотами та подяками за різними номінаціями нагороджені:

ОСТАПЕНКО Л.А. – директор ННІ права і соціальних технологій НУ «Чернігівська політехніка», к.ю.н., доцент;

СЕЛЕЦЬКИЙ О.В. – декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент;

КОЗИНЕЦЬ І.Г. – старший викладач кафедри трудового права та процесу;

КОЛОДІЙ І.М. – завідувач кафедри цивільного, господарського права і процесу, к.ю.н., доцент

КОЧИНА О.С. – доцент кафедри цивільного, господарського права і процесу, к.ю.н., доцент;

НІТЧЕНКО А.Г. – доцент   кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін, к.і.н., доцент;

ТОЛКАЧ А.М. – старший викладач кафедри кримінального права та правосуддя;

СЕНЧЕНКО Н.М. – доцент кафедри кримінального права та правосуддя, к.ю.н., доцент;

ШЕСТАК Л.В. – доцент кафедри трудового права та процесу, к.ю.н., доцент.

Вітаємо наших колег та бажаємо нових нагород у майбутньому!

Детальніше: https://www.facebook.com/chepolytech/posts/2431345623675801