Для студентів юридичного факультету проведено семінар «Як відкрити власну справу»

13 грудня 2019 року на базі ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області спільно з викладачами ЧНТУ організував семінар «Як відкрити власну справу».

У семінарі взяли участь магістри другого курсу, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Правове забезпечення підприємницької діяльності”, студенти-консультанти юридичної клініки “Adiutorium”, співробітники кафедри цивільного, господарського права та процесу ЧНТУ (зав. кафедри, к.ю.н. Колодій І.М., доцент кафедри, к.ю.н., доц. Апанасенко К.І.).

На семінарі виступили генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Тарас Молочко, директор ТОВ «ВелдСіті» Євгеній Корж, представник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області Надія Розсошко.

Тренінг щодо розвитку креативного мислення для бізнесу з активним залученням студентів до роботи провела зав. кафедри управління персоналом та економіки праці ЧНТУ, к.е.н., проф. Ремньова Л.М.

Завершився захід презентацією командами студентів бізнес-ідей, пов’язаних із розвитком сталої економіки, які були напрацьовані під час тренінгу.