НУ «Чернігівська політехніка»

Оголошується конкурс на заміщення вакантних бюджетних місць серед студентів юридичного факультету!

УВАГА!

Оголошується конкурс на заміщення вакантних бюджетних місць серед студентів юридичного факультету освітнього ступеня бакалавр (2025 рік випуску):

– спеціальність 081 «Право» 4 курс, денна форма навчання – 2 місця;

– спеціальність 081 «Право» 5 курс, заочна форма навчання – 1 місце;

– спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» 3 курс, денна форма навчання – 5 місць.

Студентам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно з 09.09.2024 по 18.09.2024 подати до деканату юридичного факультету (каб. 215) наступні документи:

– заява на ім’я ректора Університету (з візами);

– характеристика, у якій визначається наукова робота та зазначається про участь студента у громадському житті Університету (підписана куратором академічної групи, головою студради факультету);

– інші документи, які посвідчують пільги права на безоплатне навчання відповідно до чинного законодавства.