Студенти взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

14 квітня 2021 року студенти 3 курсу групи КЮ-181 Стеченко Катерина та Іванок Денис взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми запобігання корупції», яка була організована кафедрою кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національною академією правових наук України.
Зокрема, Стеченко Катерина представила на пленарному засіданні в онлайн-форматі власну доповідь на тему “Кримінальна відповідальність за незаконне збагачення: бути чи не бути?” (наукові керівники – Коломієць Н.В., Толкач А.М.).
Іванок Денис брав участь в конференції в якості слухача, однак його матеріали (тема “Фінансова залежність закладів вищої освіти від коштів фізичних осіб як квазі-корупційне явище”) теж будуть надруковані у збірнику конференції.
Під час конференції організатори подякували всім учасникам за цікаві та змістовні виступи.
Дякуємо нашим студентам за гідне представлення юридичного факультету НУ “Чернігівська політехніка” на Всеукраїнській конференції. Бажаємо не втрачати наполегливість, ініціативність та інтерес до нових наукових пошуків!