Результати оцінки виконання Плану розвитку юридичної клініки “Аdiutorium”.

Моніторинги змінюють юридичні клініки, що в черговий раз підтверджується їх новим форматом. Моніторинг “2.0.” юридичної клініки “Аdiutorium” Чернігівського національного технологічного університету показав чудовий приклад згуртованості команди та відповідальності керівника юридичної клініки.

14 лютого 2020 року моніторингова група визначила 7 напрямів розвитку юридичної клініки “Аdiutorium”. Рівно через 2 місяці відбулася онлайн-зустріч між представниками Асоціації юридичних клінік України та командою юридичної клініки, адміністрацію юридичного факультету та представниками партнерських організацій для обговорення результатів роботи з впровадження Плану розвитку юридичної клініки “Аdiutorium”.

Загальний результат виконання Плану – 62,9%.

Детальніше за посиланням https://legalclinics.in.ua/rezultaty-otsinky-vykonannya-planu-rozvytku-yurydychnoyi-kliniky-adiutorium/?fbclid=IwAR2YtZS013LXrP-lP_NUS_hY5ABgUMZUNvHNtT6Ii4Tsc_XUK3yeOog7qv0