Викладач юридичного факультету прийняла участь у вебінарі

29 квітня 2020 р. відбувся вебінар, присвячений можливостям впливу на виконання владою зобов’язань щодо Резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в рамках реалізації Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок “Голос жінки має силу – 2020”.

До участі в заході долучилася завідувачка кафедри цивільного, господарського права та процесу, амбасадорка проєкту І.М. Колодій.

Зазначимо, що даний напрямок є одним з основних у діяльності цьогорічного етапу проєкту «Голос жінки має силу».

Учасники вебінару прослухали лекцію. Взяли участь в дискусії з питань моніторингу виконання місцевою владою Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”. Представниці регіонів озвучили свої ідеї щодо рекомендацій з впровадження Резолюції 1325.

«Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».