Представниця юридичного факультету взяла участь в онлайн-зустрічі щодо протидії домашньому насильству

01 грудня 2020 року за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини в особі юристки Катерини Данькової, у рамках Акції 16 днів проти насильства відбулася робоча онлайн-зустріч із учасниками тренінгу для громадських офіцерів з протидії домашньому насильству, який відбувся 21-22 вересня 2020 року.

У онлайн-зустрічі взяла участь керівниця юридичної клініки “Adiutorium”, доцент кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Литвиненко В.М.

У процесі зустрічі учасники обговорили результати проведених заходів по попередженню домашньому насильству та обмінялися новими планами, в тому числі і відносно спільної співпраці у напрямку попередження та протидії домашньому насильству.