зображення_viber_2022-02-01_19-54-08-305

Юридична клініка «Adiutorium» – учасник першої Зимової школи від Асоціації юридичних клінік України

30 січня–1 лютого 2022 року була проведена перша Зимова школа «Прокачай скіли з консультування» для студентів- консультантів юридичних клінік на базі Освітнього дому прав людини в Чернігові. Проведення Зимової школи будо організовано Асоціацією юридичних клінік України.  Представницею  від юридичної клініки  «Adiutorium» НУ  “Чернігівська політехніка» за результатами конкурсного відбору стала Пінчук Ірина.

Студенти-консультанти  мали можливість  отримати цінну інформацію, підвищити рівень своїх професійних навичок юриста та отримали рекомендації і лайфхаки щодо підготовки до Олімпіади з консультування клієнтів та Всеукраїнського турніру з консультування клієнтів серед студентів-консультантів юридичних клінік. Особливо була зосереджена увага  з таких питань:

• Права людини. Загальний огляд;
  • Етичні аспекти в роботі юридичних клінік;
  • Інтерв’ювання клієнтів;
  • Аналіз матеріалів справи;
  • Робота з базами даних.

Дуже дякуємо Асоціації юридичних клінік Україна за такі можливості!