Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?

23 травня 2023 року викладачі юридичного факультету долучились до онлайн-заходу, який було організовано ГО «Прогресильні» спільно з Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти на тему “Якість вищої освіти по-європейськи: чого чекати українським університетам?”.
Спікерами онлайн-заходу були: Голова Національного агентства Андрій Бутенко та його заступники: Олена Єременко, Наталія Стукало, Іван Назаров.
Говорили про важливі зміни, які незабаром мають відбутися в процесі акредитації, а саме:
– якою буде акредитація по-новому?
– що таке постакредитаційний моніторинг та як він буде здійснюватися?
– що таке інституційна акредитація?
– чи зміниться статус Національного агентства і якою буде система відбору його членів? та ін.
Дані зміни передбачені законопроектом 8095 «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення якості вищої освіти».
Вдосконалюємось самі, щоб більш досконалою стала вища освіта!