IMG-710341e6aac9db73ad65f66534048ba4-V

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

З метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення здобувачів освіти та підвищення інтересу до поглибленого вивчення суспільних дисциплін 28 січня 2023 року було проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Загальна кількість учасників відповідно до рейтингу становила 38 осіб, згідно із заявками – 18. Фактично в змаганні взяли участь 16 здобувачів освіти 9-11 класів із 7 територіальних громад та Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради (9 клас – п’ять, 10 клас – сім, 11 клас – чотири).

04 лютого 2023 року науково-педагогічні працівники юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Національного університету «Чернігівська політехніка» разом з представниками системи безоплатної вторинної правової допомоги та кращими вчителями правознавства Чернігівської області долучилися до оцінювання учнівських робіт, написаних в межах проведеного ІІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Високі результати продемонстрували учні команд Бахмацької, Варвинської, Дмитрівської, Новобасанської територіальних громад та Комунального закладу «Чернігівський обласний науковий ліцей» Чернігівської обласної ради.

Бажаємо переможцям гідно представити Чернігівську область на ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!