120996505_4070287279654381_7067393506352377265_o

Відбулося засідання Ради забезпечення якості вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка» за участі представників юридичного факультету

06 жовтня 2020 року відбулося засідання Ради забезпечення якості вищої освіти НУ «Чернігівська політехніка». Від юридичного факультету у засіданні Ради взяли участь Селецький О.В., декан юридичного факультету та Музика В.В., студентка гр. МКПРп-191. Також прийняв участь у засіданні й директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобруйко В.А.
Розглядались питання щодо ліквідації освітніх програм бакалаврату і магістратури, які втратили свою актуальність, та введення нових.
По заверешенню засідання Ради декан юридичного факультету Селецький О.В. та директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Бобруйко В.А. обговорили питання щодо динаміки розвитку і модернізації освітніх програм в межах спеціальності 081 «Право» та співпраці університету з Чернігівським місцевим центром з надання БВПД.
З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням https://stu.cn.ua/staticpages/rada-yakosti/