424933184_2145615919118390_4173199707139808104_n

Тренінг-воркшоп із проєктного менеджменту за участі представників юридичного факультету

16-17 лютого 2024 року на базі Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбувся Тренінг-воркшоп із проєктного менеджменту, метою якого було навчити учасників\ць методиці написання проєктів, зокрема правилам вибору тематики проєкту, заповненню проєктної заявки, особливостям проектного менеджменту (у т.ч. процесу реалізації та оцінки проекту). Серед учасників Тренінгу були й науково-педагогічні працівники та студенти юридичного факультету.
Навчання було організовано та проведено Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».
Під час проведення заходу його учасникам було роз’яснено порядок та особливості оформлення заявки на грантовий конкурс для ОГС на покращення доступу до правосуддя в цільових громадах. Учасники тренінгу мали можливість продемонструвати свої вміння формулювати проєктні пропозиції; обговорити свої плани зі спікерами тренінгу та іншими учасниками заходу.
Дякуємо організаторам тренінгу та тренеркам за змістовний та цікавий захід!