2

Студенти-правники розпочали навчання в «Школі юридичного дизайну»

27 травня 2023 року стартувала навчальна програма «Сертифікатна програма «Школа юридичного дизайну». Плідна праця її учасників (близько 100 – з різних куточків України) триватиме до жовтня 2023 року.

Школа юридичного дизайну – це навчальний курс, впроваджений ГО «Лабораторією юридичного дизайну», який дозволяє отримати практичні знання та навички з застосування сучасних технологій у юридичній сфері для підвищення якості юридичних послуг та процесів.

Учасниці проєкту від юридичного факультету НУ «Чернігівська політехніка» Наталія Крес та Анастасія Кальян (академ. група КЮ-201) розпочали навчання у складі команди під назвою «ArmAlarm» (до складу команди, також входять П. Гуржій, студент КНЕУ та В. Магазинник, випускник Одеського НУ ім. Мечникова). Команда «ArmAlarm» має розробити власний унікальний стартапу у формі навчально-ігрової онлайн-платформи (мобільного додатку), за допомогою якої можна набути знань у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина, особам які постраждали від воєнних дій для Юридичної клініки, яка функціонує в КНЕУ.

Марко Кульчиковський (академ. група КЮ-201) увійшов у склад команди «Ліга студентів АПУ». Команда «Ліга студентів АПУ» має розробити власний унікальний стартапу у формі картки лігівця за допомогою якої можна буде отримувати певні пільги для студентів ВНЗ України у ЦНАП або знижки у кав’ярнях та магазинах, які є учасниками студентської ліги або студентських рад.

Навчання відбувається на платформі Google Meet. Програма Школи включає теоретичну та практичну складові: учасники отримують знання щодо юридичних інновацій від запрошених спеціалістів та виконують індивідуальні та групові практичні кейси.

Після тестування від команди проєкту буде проведено конкурс юридичних стартапів за участю партнерів програми та представників програми USAID.

Проєкт «Сертифікатна програма «Школа юридичного дизайну» впроваджується ГО «Лабораторія юридичного дизайну» за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх»