Стартував адаптаційний курс “Школа першокурсника”

04 вересня 2023 року у межах адаптаційного курсу “Школа першокурсника” відбулося онлайн знайомство здобувачів вищої освіти з Університетом. Спікеркою зустрічі була директор ННІ права і соціальних технологій, кандидат юридичних наук, доцент Остапенко Людмила Анатоліївна, яка радо ознайомила з особливостями навчального процесу, звернула увагу на обов’язковість відвідування аудиторних занять, підстави відрахування з університету, а також надала цінні поради першокурсникам.
По закінченню зустрічі відбулися перші офіційні кураторські години у групах 1 курсу з кураторами груп.
Тепле знайомство, щире спілкування, настанови та побажання, а також ряд важливих організаційних питань: обрання старости групи та заступників, правила внутрішнього розпорядку університету,графік навчального процесу, правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та багато інших питань стали змістом зустрічі.
Бажаємо першокурсникам цікавих студентських років та успішного навчання!