“Портрет виконавця очима сучасної молоді”

З 01 по 22 жовтня 2018 року Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

Активну участь у конкурсі взяли студенти третього та четвертого курсу юридичного факультету під керівництвом НПП кафедри цивільного, господарського права та процесу ННІ права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

За результатами конкурсу у секції серед студентів вищих навчальних закладів отримали дипломи за зайняте І місце Євжик Владилена, Літошко Анастасія, Приходько Вероніка, Рамазанов Альберт, Сокол Максим; за зайняте ІІ місце Матвєєва Тетяна.

Дякуємо працівникам Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області за підтримку та високу оцінку робіт наших студентів!