Документальне кіно про права людини

25 листопада 2019 р. студенти І-ІІІ курсів юридичного факультету спеціальності 262 «Правоохоронна діяльність» ЧНТУ разом із доцентами кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права ЧНТУ (Козинець О.Г., Марущак Н.В., Марущак О.А.) взяли участь у відкритті ХVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Відкриття фестивалю проходило в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

Метою фестивалю є популяризація та розвиток документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні. Цього року особлива увага була приділена взаємодії дітей з Інтернетом та соціальними мережами.

У рамках фестивалю студенти переглянули документальну стрічку режисерки Астрід Бюссінк «Послухай» (Нідерланди) та взяли участь у дискусії, під час якої обговорили фільм із запрошеними фахівцями.